Přeskočit na hlavní obsah

VÝROBCE

Továrna na výrobu Gentle Day
Společnost Shenzhen Lady Commodity Co. Ltd, patří do obchodní skupiny Hongkong Lady International Co. Ltd., která je profesionálním vývojovým centrem pro vývoj FAR-IR ( far infrared : dlouhovlnných infračervených ) a anionových výrobků a je Hi-Tech vývojovým centrem hygienických a zdravotnických produktů každodenního používání.

Společnost Hong Kong Lady International Co., Ltd. je aktivním členem dalších nadnárodních vývojářských a obchodních skupin, spojujících další subjekty vyvíjející zdraví užitečné produkty na bázi přírodních zdrojů a biochemických a fyzikálních vlastnostech používaných materiálů a surovin.

Tato společnost je pověřená vývojem zdraví prospěšných výrobků denního používání obzvlášť pro ženy a děti a na jejich vysokou kvalitu a mezinárodní prestiž dohlíží i kontrolní státní orgány pro kontrolu čínského zdravotnického průmyslu. Další vývoj a využití FAR-IR a ANION nanotechnologií je zaměřen na vývoj zdravotnických výrobků zvyšujících přímo regenerační schopnosti organismu.

Unikátní antiseptické vlastnosti anionových materiálů jsou přímo předurčeny k použití při vývoji kontaktního zdravotnického materiálu ( na otevřená poranění a jiná infekčně citlivá prostředí).