ANION technologie

Aniony (anionty) jsou záporně nabité částice v prostředí okolo nás. Ovšem v každém prostředí se nenachází stejná koncentrace těchto částic. Jejich koncentrace má přímý vliv na prostředí a jeho kvalitu. Ovlivňuje fungování živých organismů a fyziologických procesů v těchto organismech.

Jiná koncentrace anionů (aniontů) se nachází v horském zalesněném prostředí a jiná koncentrace anionů se nachází a ovlivňuje organismy v městském prostředí. Rozdíl v koncentraci anionů v mezních prostředích je fatální a může výrazně ovlivnit kvalitu fyzického i psychického zdraví člověka. Z důvodu extrémně nízké koncentrace anionů v přeurbanizovaném městském prostředí dochází k snižování regenerativních schopností buněk organismu a dochází k zvyšování citlivosti na patogenní vlivy : stres, alergie, snižování imunity a pod…

Anionová technologie využívá přirozenou vlastnost záporných iontů – anionů, která spočívá v uvolňování vyššího množství kyslíku do prostředí a ve fixaci a vylučování patogenních částic z organismu, tímto dochází k zvýšení hygienického komfortu a také pozitivního vlivu na regenerační schopnost a zdraví organismu.

Aniony jsou negativně nabité ionty – částice, které pohlcují a neutralizují patogenní vlivy materiálů jako jsou prach, choroboplodné zárodky, bakterie a jiné škodlivé látky. Výraznou měrou ovlivňují bakteriální, houbové a plísňové procesy a výrazně eliminují pachy které s těmito procesy souvisejí. Jejich dostatečná přítomnost ve styku s organismem má za následek zvýšení koncentrace, zlepšení fyziologické i duševní pohody, zlepšení nálady a zvýšení regeneračních schopností organismu. Zvýšením přísunu anionů získáme pro organismus výrazný podpůrný přírodní prostředek pro udržování odolnosti a vitality a trvale udržitelného zdraví. Pravidelný přísun zvýšené koncentrace anionů zajistíme organismu používáním běžných hygienických potřeb, ovšem s přídavkem anionových pásků a vláken, které byly k tomuto účelu vyvinuty za použití nanotechnologií.

Z výsledků empirických historických i klinických zkušeností je zřejmé, že aniony mají výrazný vliv na zdraví člověka a jejich dostatečné množství v prostředí má výrazný a pozitivní vliv přímo na zdraví, kondici a regenerační schopnosti organismu. Výhodou anionů je, že se aktivují z aplikačního produktu vlhkostí a ovlivňují fyzikální procesy pouze v organismu, který je s tímto produktem v přímém fyzickém kontaktu. Neovlivňuje jakékoliv procesy v jeho okolí.

Právě pro své vlastnosti přišli vývojové týmy k předpokladu, že tuto technologii lze využít při výrobě hygienických vložek a dalších výrobků, které přicházejí do styku s lidskou pokožkou a lze je aktivovat například zvýšenou sekrecí potních žláz, což má za následek uvolňování anionů z přenosového produktu ( hygienické vložky, zdravotní krycí tampony, potní pásky a bandáže, elastické fixátory, náplasti, vložky do obuvi, ponožky, rukavice a pod…).

V případě použití anionových pásků v hygienických menstruačních vložkách dochází k aktivaci vyzařování anionů při zvlhčení vložky při menstruaci, nebo i při běžné sekreci ženských pohlavních orgánů. Anionová technologie je nyní již hojně používána i v souvislosti s prevencí a odstranění jiných patologických vlivů na organismus, nejen v souvislosti s reprodukčními orgány, ale i trávícím systémem, krevním oběhem, povrchovými poraněními a jsou hojně využívány pro podporu procesu rychlého hojení a pod…

 V případě vývoje anionek Anionlady bylo dosaženo technologického propojení pozitivních vlastností FAR-IR technologie a Anionové technologie, čímž se tyto vložky dostávají na nejvyšší současnou technologickou pozici v poskytování kvalitní stimulační a preventivní podpory zdraví organismu. Použití FAR-IR a Anionové technologie v anionkách bylo možné díky možnosti komerčního využívání nanotechnologií, které byly donedávna finančně nedostupné pro jakékoliv běžné aplikace a využití ve výrobcích denní spotřeby.