Otázky a odpovědi

Mohou se intimky používat v době kojení?

Ano, intimnky Lady Anion (Far-ir) se mohou používat i v době kojení. Není žádný důvod, proč by nemohly.  Vložky jsou vyrobeny z přírodních materiálů bez chemických příměsí a proto nemají žádné vedlejší negativní účinky. Lady Anion navíc jako jediné spojují vlastnosti anionového čipu s vlastnostmi dlouhovlnného infračerveného záření (FAR-IR) emitovaného z použitých přírodních vláken, které mají pozitivní vliv na samočistící procesy  v orgnismu. Samozřejmě nejsou zázračným všelékem, ale jejich pravidelné používání napomáhá detoxikaci organismu a proto jsou účinnou doplňkovou terapií a především nejefektivnější prevencí před případnými chorobami.

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli se intimky mohou používat i v těhotenství. Může mít IR záření negativní vliv na plod? Díky za odpověď. Jana

Intimky s aniony se mohou používat i v těhotenství, nemají žádné vedlejší nežádoucí účinky na zdraví ženy a plodu. Co se týká značky Lady Anion s intimkami FAR-IR, tak infračervené dlouhovlnné záření je záření v bezpečném rozsahu vlnové délky a nejobvyklejší způsob jak jej můžeme absorbovat je ze Slunce, nebo v terapeutických zařízeních prostřednictvím ozařování umělými FAR-IR zářiči anebo na lůžku BIOMAT. Co se týče intenzivního prohřívání organismu vysokovýkonnými elektrickými FAR-IR zářiči v období těhotenství, je nutné délku i intenzitu prohřívání jednotlivých partií těla konzultovat s lékařem. Pozor - nezaměňovat s UV zářením! Více informací o FAR-IR záření se dočtete v příšlušných sekcích našeho webu. Zdravotní nezávadnost našich výrobků je ověřena kromě mezinárodně platných atestů a certifikací i Státním zdravotním ústavem v Praze.

Potí se mi nohy, kamarádka mi poradila zkusit intimky s aniony. Jak mi v tomhle mohou pomoci?

Zkusili jsme na trhu nabídnout vložky do bot, bohužel je na náš trh ještě příliš brzy, než si lidé uvědomí, jak jim právě tato technologie může být při těchto problémech užitečná. Kamarádka Vám tedy poradila fígl, na který naše uživatelky přišly sami - intimky si dávají přímo do bot. Intimka likviduje pach a zároveň dokonale saje pot.

Maminka trpí únikem moči. Píšete, že vložky jsou silně absorpční. Vydrží i takové množství?

Únik moči není s aniontkou problém. Čím člověk je starší, tím méně poslouchá jeho tělo. Únik moči trápí především starší lidé. Zápach močoviny se šíří do okolí, což je velmi nepříjemné pro všechny. Zde pomůže denní vložka, nebojte se i noční, kdyby byl únik moči silnější. Díky velké absorbaci tekutin a odstranění zápachu usnadňuje problém s inkontenencí.

Trpím plísněmi nohou, četla jsem tu reakci na umístění intimky do bot. Pomůže i v mém případě?

Plísně na nohou vyřeší aniontka intimka do ponožek. Z lehka vodou aktivujte čip intimky, položte na plosky nohou a navlečte ponožky. Takto můžete zůstat celý den, naprosto diskrétně. Již po prvním dni ustane zápach nohou. Do deseti dnů plíseň ustoupí.

V čem Lady Anion jiné oproti konkurenčním anionovým vložkám?

Lady Anion vložky vyvinua skupina vývojářů v čele s paní Poon, spolumajitelkou vývoje a výroby FAR-IR Anion vložek. Ti dřívě vyvinuli výrobky Love Moon pro firmu Winalite. U obou značek byla použita stejná technologie s tím rozdílem, že v případě Lady Anion je doplněná o novou FAR-IR technologii. Podrobnosti o technologiích najdete zde na webu.


1 | 2 >>

Prodej on-line

  

Zapomeňte na běžně vložky aneb PROČ volit Ladyanion?

  • Působí antibakteriálně
  • Jsou prodyšné = pocit sucha
  • Obsahují 100% přírodní materiály
  • Vhodné i pro alergiky
  • Vysoká absorpce = hygiena
  • Nízká spotřeba 1 - 3 vložky denně
  • Likvidují bakterie, viry, houby, plísně
  • Prevence proti výtokům, zánětům, infekcím
  • Zabraňují mikrobiálnímu rozkladu - odstraňují pachy
  • Normální cena za to, že skutečně něco umí